DETAIL spoje: 670550 / 6

Základní informace:

Linka: 670550IDOS
Název: Lomnice nad Popelkou-Turnov-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51059 28 0 km Turnov,,Vesecko SM 3001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 27 1 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 26 2 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 25 3 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 11) SM 3001  6:27  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 23 4 km Turnov,,u masny SM 3001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 22 5 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 21 6 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 20 6 km Turnov,,nemocnice SM 3001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 19 7 km Turnov,Hruštice, SM 3001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 18 7 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 17 9 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 16 10 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 10 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 14 11 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29304 13 13 km Radostná p.Koz.,Lestkov,u kříže SM 3024  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 12 13 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29302 11 14 km Radostná p.Koz.,Lestkov,pod skálou SM 3024  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35463 10 15 km Tatobity,,u Studničků SM 3018  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 9 15 km Tatobity,, SM 3018  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35464 8 16 km Tatobity,Zázvorka, SM 3018  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35465 7 17 km Tatobity,Žlábek, SM 3018  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 6 19 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 2) SM 5004  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 5 20 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 4 22 km Stružinec,,odb. SM 5004  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 3 23 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 2 24 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 25 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5101  7:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,