DETAIL spoje: 670551 / 1

Základní informace:

Linka: 670551IDOS
Název: Lomnice n.P.-Libuň-Mladějov-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 0 km Lomnice n.Pop. ,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5101  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 2 1 km Lomnice n.Pop. ,,rozc.k žel.st. (stanoviště 2) SM 5101  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 3 1 km Lomnice n.Pop. ,,rozc. (stanoviště 1) SM 5101 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 4 3 km Lomnice n.Pop. ,Ploužnice , (stanoviště 2) SM 5105  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17290 5 7 km Kyje ,,ObÚ JC 5109  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17289 6 8 km Kyje ,,dolní JC 5109  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42622 7 9 km Železnice ,Doubravice , JC 5108  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 68023 8 10 km Železnice ,Cidlina ,statek JC 5108  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56555 9 11 km Kněžnice ,,Peklo JC 5108  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14799 10 13 km Kněžnice ,,obec JC 3046  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 11 14 km Libuň ,,ObÚ JC 3045  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37604 13 19 km Újezd p.Tr. ,Hrdoňovice , JC 3206  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21458 14 20 km Mladějov ,Střeleč ,odb. JC  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21453 15 22 km Mladějov ,,knihovna JC  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21454 16 22 km Mladějov ,,odb.Bacov JC  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32441 19 24 km Sobotka ,Stéblovice , JC  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32438 20 26 km Sobotka ,Čálovice , JC  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 21 27 km Sobotka ,,nám. JC 3049  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49184 23 28 km Sobotka ,,žel.st. JC 3049  6:30 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2023 do 2.1.2024, od 29.6.2024 do 1.9.2024