DETAIL spoje: 670551 / 2

Základní informace:

Linka: 670551IDOS
Název: Lomnice n.P.-Libuň-Mladějov-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49184 23 0 km Sobotka ,,žel.st. JC 3049  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 21 1 km Sobotka ,,nám. JC 3049  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32438 20 2 km Sobotka ,Čálovice , JC  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32441 19 3 km Sobotka ,Stéblovice , JC  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21454 16 5 km Mladějov ,,odb.Bacov JC  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21453 15 6 km Mladějov ,,knihovna JC  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18402 12 16 km Libuň ,Libunec , JC 3045  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 11 18 km Libuň ,,ObÚ JC 3045  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14799 10 20 km Kněžnice ,,obec JC 3046  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56555 9 22 km Kněžnice ,,Peklo JC 5108  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 68023 8 23 km Železnice ,Cidlina ,statek JC 5108  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42622 7 24 km Železnice ,Doubravice , JC 5108  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17289 6 25 km Kyje ,,dolní JC 5109  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17290 5 25 km Kyje ,,ObÚ JC 5109  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 4 30 km Lomnice n.Pop. ,Ploužnice , (stanoviště 1) SM 5105  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 3 31 km Lomnice n.Pop. ,,rozc. (stanoviště 2) SM 5101 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 2 32 km Lomnice n.Pop. ,,rozc.k žel.st. (stanoviště 1) SM 5101  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 32 km Lomnice n.Pop. ,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5101  7:27 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2023 do 2.1.2024, od 29.6.2024 do 1.9.2024