DETAIL spoje: 670551 / 4

Základní informace:

Linka: 670551IDOS
Název: Lomnice n.P.-Libuň-Mladějov-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 32437 22 0 km Sobotka ,,škola JC 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 21 2 km Sobotka ,,nám. JC 3049 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32438 20 3 km Sobotka ,Čálovice , JC 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32441 19 4 km Sobotka ,Stéblovice , JC 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21454 18 7 km Mladějov ,,odb.Bacov JC 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21457 17 9 km Mladějov ,Roveň , JC 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21454 16 11 km Mladějov ,,odb.Bacov JC 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21453 15 12 km Mladějov ,,knihovna JC 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21458 14 13 km Mladějov ,Střeleč ,odb. JC 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37604 13 14 km Újezd p.Tr. ,Hrdoňovice , JC 3206 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 11 19 km Libuň ,,ObÚ JC 3045 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14799 10 21 km Kněžnice ,,obec JC 3046 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56555 9 22 km Kněžnice ,,Peklo JC 5108 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 68023 8 23 km Železnice ,Cidlina ,statek JC 5108 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42622 7 25 km Železnice ,Doubravice , JC 5108 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17289 6 25 km Kyje ,,dolní JC 5109 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17290 5 26 km Kyje ,,ObÚ JC 5109 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 4 30 km Lomnice n.Pop. ,Ploužnice , (stanoviště 1) SM 5105 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 3 32 km Lomnice n.Pop. ,,rozc. (stanoviště 2) SM 5101 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 2 32 km Lomnice n.Pop. ,,rozc.k žel.st. (stanoviště 1) SM 5101 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 33 km Lomnice n.Pop. ,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5101 14:57 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2023 do 2.1.2024, od 29.6.2024 do 1.9.2024