DETAIL spoje: 670551 / 5

Základní informace:

Linka: 670551IDOS
Název: Lomnice n.P.-Libuň-Mladějov-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 0 km Lomnice n.Pop. ,,aut.nádr. (stanoviště 5) SM 5101 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 2 1 km Lomnice n.Pop. ,,rozc.k žel.st. (stanoviště 2) SM 5101 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 3 1 km Lomnice n.Pop. ,,rozc. (stanoviště 1) SM 5101 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 4 3 km Lomnice n.Pop. ,Ploužnice , (stanoviště 2) SM 5105 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17290 5 7 km Kyje ,,ObÚ JC 5109 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17289 6 8 km Kyje ,,dolní JC 5109 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42622 7 9 km Železnice ,Doubravice , JC 5108 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 68023 8 10 km Železnice ,Cidlina ,statek JC 5108 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56555 9 11 km Kněžnice ,,Peklo JC 5108 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14799 10 13 km Kněžnice ,,obec JC 3046 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 11 14 km Libuň ,,ObÚ JC 3045 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37604 13 19 km Újezd p.Tr. ,Hrdoňovice , JC 3206 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21458 14 20 km Mladějov ,Střeleč ,odb. JC 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21453 15 22 km Mladějov ,,knihovna JC 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21454 16 22 km Mladějov ,,odb.Bacov JC 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32441 19 24 km Sobotka ,Stéblovice , JC 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32438 20 26 km Sobotka ,Čálovice , JC 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 21 27 km Sobotka ,,nám. JC 3049 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32437 22 27 km Sobotka ,,škola JC 13:52 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2023 do 2.1.2024, od 29.6.2024 do 1.9.2024