DETAIL spoje: 670551 / 8

Základní informace:

Linka: 670551IDOS
Název: Lomnice n.P.-Libuň-Mladějov-Sobotka
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49184 23 0 km Sobotka ,,žel.st. JC 3049 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 21 1 km Sobotka ,,nám. JC 3049 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32438 20 2 km Sobotka ,Čálovice , JC 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32441 19 3 km Sobotka ,Stéblovice , JC 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21454 16 5 km Mladějov ,,odb.Bacov JC 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21453 15 6 km Mladějov ,,knihovna JC 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21458 14 8 km Mladějov ,Střeleč ,odb. JC 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37604 13 8 km Újezd p.Tr. ,Hrdoňovice , JC 3206 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 11 13 km Libuň ,,ObÚ JC 3045 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14799 10 15 km Kněžnice ,,obec JC 3046 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56555 9 17 km Kněžnice ,,Peklo JC 5108 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 68023 8 18 km Železnice ,Cidlina ,statek JC 5108 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42622 7 19 km Železnice ,Doubravice , JC 5108 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17289 6 20 km Kyje ,,dolní JC 5109 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17290 5 20 km Kyje ,,ObÚ JC 5109 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 4 25 km Lomnice n.Pop. ,Ploužnice , (stanoviště 1) SM 5105 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 3 26 km Lomnice n.Pop. ,,rozc. (stanoviště 2) SM 5101 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 2 27 km Lomnice n.Pop. ,,rozc.k žel.st. (stanoviště 1) SM 5101 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 27 km Lomnice n.Pop. ,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5101 10:57 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- jede od 27.4.2024 do 28.6.2024