DETAIL spoje: 670553 / 1

Základní informace:

Linka: 670553IDOS
Název: Rovensko p.Tr.-Holenice-Rváčov-Lomnice n.Pop.-Košov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30174 1 0 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 1) SM 3022  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 2 1 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42737 3 2 km Žernov,Sýkořice,rozc. SM 3012  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42736 4 3 km Žernov,Křečovice, SM 3012  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39202 5 4 km Veselá,Kotelsko, SM 3017  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39199 6 5 km Veselá,,host. SM 3017  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39204 8 6 km Veselá,Žďár, SM 3017  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19231 9 7 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Tikov SM 3017  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 14 8 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19230 15 10 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Dráčov SM 5107  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19229 16 11 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Černá SM 5107  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19228 17 11 km Lomnice n.Pop.,Rváčov, SM 5107  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19218 18 13 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k Technolenu SM 5101  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19216 19 14 km Lomnice n.Pop.,,poliklinika SM 5101  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 22 14 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5101  7:30  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 15 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19224 24 15 km Lomnice n.Pop.,Karlov, SM 5101  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19226 25 16 km Lomnice n.Pop.,,Hoření Lomnice SM 5101  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 26 17 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101  7:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,