DETAIL spoje: 670553 / 12

Základní informace:

Linka: 670553IDOS
Název: Rovensko p.Tr.-Holenice-Rváčov-Lomnice n.Pop.-Košov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 9171 12 0 km Holenice,,lom SM 3042  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 11 1 km Holenice,, SM 3042  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 10 2 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19231 9 3 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Tikov SM 3017  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39204 8 4 km Veselá,Žďár, SM 3017  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39199 6 5 km Veselá,,host. SM 3017  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39202 5 6 km Veselá,Kotelsko, SM 3017  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42736 4 6 km Žernov,Křečovice, SM 3012  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42737 3 8 km Žernov,Sýkořice,rozc. SM 3012  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 2 9 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 1 10 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 2) SM 3022  4:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,