DETAIL spoje: 670553 / 17

Základní informace:

Linka: 670553IDOS
Název: Rovensko p.Tr.-Holenice-Rváčov-Lomnice n.Pop.-Košov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30174 1 0 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 1) SM 3022 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 2 1 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022 17:04 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42737 3 2 km Žernov,Sýkořice,rozc. SM 3012 17:06 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42736 4 3 km Žernov,Křečovice, SM 3012 17:08 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39202 5 4 km Veselá,Kotelsko, SM 3017 17:10 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39199 6 5 km Veselá,,host. SM 3017 17:12 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39204 8 6 km Veselá,Žďár, SM 3017 17:14 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19231 9 7 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Tikov SM 3017 17:16 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 10 8 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042 17:18 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 11 9 km Holenice,, SM 3042 17:19 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9171 12 10 km Holenice,,lom SM 3042 17:20 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 13 11 km Holenice,, SM 3042 17:21 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 14 12 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042 17:22 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19230 15 14 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Dráčov SM 5107 17:28 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19229 16 15 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Černá SM 5107 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19228 17 16 km Lomnice n.Pop.,Rváčov, SM 5107 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19218 18 17 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k Technolenu SM 5101 17:35 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19216 19 18 km Lomnice n.Pop.,,poliklinika SM 5101 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 22 19 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5101 17:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018