DETAIL spoje: 670553 / 2

Základní informace:

Linka: 670553IDOS
Název: Rovensko p.Tr.-Holenice-Rváčov-Lomnice n.Pop.-Košov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 22 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5101  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19216 19 0 km Lomnice n.Pop.,,poliklinika SM 5101  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19218 18 1 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k Technolenu SM 5101  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19228 17 3 km Lomnice n.Pop.,Rváčov, SM 5107  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19229 16 3 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Černá SM 5107  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19230 15 4 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Dráčov SM 5107  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 14 6 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 13 8 km Holenice,, SM 3042  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9171 12 9 km Holenice,,lom SM 3042  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 11 9 km Holenice,, SM 3042  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 10 11 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19231 9 12 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Tikov SM 3017  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39204 8 13 km Veselá,Žďár, SM 3017  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39200 7 14 km Veselá,,na návsi SM 3017  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39199 6 14 km Veselá,,host. SM 3017  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39202 5 15 km Veselá,Kotelsko, SM 3017  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42736 4 16 km Žernov,Křečovice, SM 3012  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42737 3 17 km Žernov,Sýkořice,rozc. SM 3012  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 2 19 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 1 20 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 2) SM 3022  6:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,