DETAIL spoje: 670553 / 3

Základní informace:

Linka: 670553IDOS
Název: Rovensko p.Tr.-Holenice-Rváčov-Lomnice n.Pop.-Košov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30174 1 0 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 1) SM 3022 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 2 1 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022 10:16 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42737 3 2 km Žernov,Sýkořice,rozc. SM 3012 10:18 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42736 4 3 km Žernov,Křečovice, SM 3012 10:20 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39202 5 4 km Veselá,Kotelsko, SM 3017 10:22 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39199 6 5 km Veselá,,host. SM 3017 10:24 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39200 7 6 km Veselá,,na návsi SM 3017 10:26 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39204 8 7 km Veselá,Žďár, SM 3017 10:28 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19231 9 8 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Tikov SM 3017 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 10 9 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 11 10 km Holenice,, SM 3042 10:33 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9171 12 11 km Holenice,,lom SM 3042 10:34 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 13 12 km Holenice,, SM 3042 10:35 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 14 13 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042 10:36 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19230 15 15 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Dráčov SM 5107 10:42 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19229 16 16 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Černá SM 5107 10:44 10:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19228 17 17 km Lomnice n.Pop.,Rváčov, SM 5107 10:46 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19218 18 18 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k Technolenu SM 5101 10:49 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19216 19 19 km Lomnice n.Pop.,,poliklinika SM 5101 10:51 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 22 20 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5101 10:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede ve středu,
- nejede od 24.12.2018 do 26.12.2018, 1.1.2019, od 19.4.2019 do 22.4.2019, 1.5.2019, 8.5.2019, 5.7.2019, 28.10.2019