DETAIL spoje: 670553 / 5

Základní informace:

Linka: 670553IDOS
Název: Rovensko p.Tr.-Holenice-Rváčov-Lomnice n.Pop.-Košov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 30174 1 0 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 1) SM 3022 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 2 1 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022 12:51 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42737 3 2 km Žernov,Sýkořice,rozc. SM 3012 12:53 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42736 4 3 km Žernov,Křečovice, SM 3012 12:55 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39202 5 4 km Veselá,Kotelsko, SM 3017 12:57 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39199 6 5 km Veselá,,host. SM 3017 12:59 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39200 7 6 km Veselá,,na návsi SM 3017 13:01 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39204 8 7 km Veselá,Žďár, SM 3017 13:03 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19231 9 8 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Tikov SM 3017 13:05 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 10 9 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042 13:07 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 11 10 km Holenice,, SM 3042 13:08 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9171 12 11 km Holenice,,lom SM 3042 13:09 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 13 12 km Holenice,, SM 3042 13:10 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 14 13 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042 13:11 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19230 15 15 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Dráčov SM 5107 13:16 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19229 16 16 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Černá SM 5107 13:18 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19228 17 17 km Lomnice n.Pop.,Rváčov, SM 5107 13:20 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19218 18 18 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k Technolenu SM 5101 13:23 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19216 19 19 km Lomnice n.Pop.,,poliklinika SM 5101 13:25 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 22 20 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5101 13:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,