DETAIL spoje: 670553 / 8

Základní informace:

Linka: 670553IDOS
Název: Rovensko p.Tr.-Holenice-Rváčov-Lomnice n.Pop.-Košov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19225 26 0 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19226 25 1 km Lomnice n.Pop.,,Hoření Lomnice SM 5101 14:31 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19224 24 2 km Lomnice n.Pop.,Karlov, SM 5101 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 2 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 22 3 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5101 14:37 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19216 19 3 km Lomnice n.Pop.,,poliklinika SM 5101 14:39 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19218 18 4 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k Technolenu SM 5101 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19228 17 5 km Lomnice n.Pop.,Rváčov, SM 5107 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19229 16 6 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Černá SM 5107 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19230 15 7 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Dráčov SM 5107 14:45 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 14 9 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 13 11 km Holenice,, SM 3042 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9171 12 11 km Holenice,,lom SM 3042 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9170 11 12 km Holenice,, SM 3042 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9172 10 13 km Holenice,Staré Holenice, SM 3042 14:52 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19231 9 14 km Lomnice n.Pop.,Rváčov,Tikov SM 3017 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39204 8 15 km Veselá,Žďár, SM 3017 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39199 6 16 km Veselá,,host. SM 3017 14:58 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39202 5 17 km Veselá,Kotelsko, SM 3017 15:01 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42736 4 18 km Žernov,Křečovice, SM 3012 15:04 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42737 3 19 km Žernov,Sýkořice,rozc. SM 3012 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 2 20 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 1 21 km Rovensko p.Tr.,,nám. (stanoviště 2) SM 3022 15:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,