DETAIL spoje: 670555 / 2

Základní informace:

Linka: 670555IDOS
Název: Lomnice n.Pop.-Nová Ves n.Pop.-Syřenov-Žďár u Kumb.-Lomnice n.Pop.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 17 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5101  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 16 1 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 15 3 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34509 14 5 km Syřenov,Žďár u Kumb., SM 5102  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34510 13 5 km Syřenov,Žďár u Kumb.,Na obci SM 5102  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34505 12 6 km Syřenov,,na Klepandě rozc. SM 5102  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34504 11 7 km Syřenov,,host. SM 5102  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34503 10 8 km Syřenov,, SM 5102  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34506 9 8 km Syřenov,,rozc.Krsmol SM 5102  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34507 8 9 km Syřenov,Brodka,rozc. SM 5102  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23689 7 10 km Nová Ves n.Pop.,,u Bičíků SM 5103  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23688 6 11 km Nová Ves n.Pop.,,kostel SM 5103  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23687 5 12 km Nová Ves n.Pop.,,k sídlišti SM 5103  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23690 4 13 km Nová Ves n.Pop.,,u Kynčlů SM 5103  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50910 3 13 km Lomnice n.Pop.,,u Stakoráku SM 5101  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 2 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. SM 5101  5:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018