DETAIL spoje: 670555 / 3

Základní informace:

Linka: 670555IDOS
Název: Lomnice n.Pop.-Nová Ves n.Pop.-Syřenov-Žďár u Kumb.-Lomnice n.Pop.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5101 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 2 1 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50910 3 2 km Lomnice n.Pop.,,u Stakoráku SM 5101 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23690 4 2 km Nová Ves n.Pop.,,u Kynčlů SM 5103 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23687 5 3 km Nová Ves n.Pop.,,k sídlišti SM 5103 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23688 6 4 km Nová Ves n.Pop.,,kostel SM 5103 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23689 7 5 km Nová Ves n.Pop.,,u Bičíků SM 5103 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34507 8 6 km Syřenov,Brodka,rozc. SM 5102 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34506 9 7 km Syřenov,,rozc.Krsmol SM 5102 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34503 10 7 km Syřenov,, SM 5102 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34504 11 8 km Syřenov,,host. SM 5102 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34505 12 9 km Syřenov,,na Klepandě rozc. SM 5102 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34510 13 10 km Syřenov,Žďár u Kumb.,Na obci SM 5102 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34509 14 10 km Syřenov,Žďár u Kumb., SM 5102 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 15 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 16 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 17 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. SM 5101 15:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018