DETAIL spoje: 670555 / 5

Základní informace:

Linka: 670555IDOS
Název: Lomnice n.Pop.-Nová Ves n.Pop.-Syřenov-Žďár u Kumb.-Lomnice n.Pop.
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jilemnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5101 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 2 1 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50910 3 2 km Lomnice n.Pop.,,u Stakoráku SM 5101 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23690 4 2 km Nová Ves n.Pop.,,u Kynčlů SM 5103 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23687 5 3 km Nová Ves n.Pop.,,k sídlišti SM 5103 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23688 6 4 km Nová Ves n.Pop.,,kostel SM 5103 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23689 7 5 km Nová Ves n.Pop.,,u Bičíků SM 5103 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34507 8 6 km Syřenov,Brodka,rozc. SM 5102 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34506 9 7 km Syřenov,,rozc.Krsmol SM 5102 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34503 10 7 km Syřenov,, SM 5102 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34504 11 8 km Syřenov,,host. SM 5102 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34505 12 9 km Syřenov,,na Klepandě rozc. SM 5102 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34510 13 10 km Syřenov,Žďár u Kumb.,Na obci SM 5102 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34509 14 10 km Syřenov,Žďár u Kumb., SM 5102 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 15 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 16 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 17 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. SM 5101 17:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019