DETAIL spoje: 670585 / 10

Základní informace:

Linka: 670585IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Nová Paka/Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 55 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 54 1 km Jičín,,žel.st. JC 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 53 1 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 52 2 km Jičín,,Lípy JC 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 51 3 km Jičín,,Soudná JC 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 50 4 km Jičín,,Sedličky JC 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 49 5 km Valdice,, JC 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 48 6 km Železnice,Těšín, JC 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 47 7 km Železnice,, JC 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 46 9 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 45 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 26 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 25 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 24 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 12:59 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19220 12 16 km Lomnice n.Pop.,,rozc.ke stadionu SM 5101 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19232 11 18 km Lomnice n.Pop.,Želechy, SM 5104 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 10 21 km Libštát,,nám. SM 9014 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18396 9 22 km Libštát,,zdrav.stř. SM 9014 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 8 23 km Košťálov,,nám. SM 9029 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15687 7 24 km Košťálov,,u Kosinů SM 9029 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 6 25 km Košťálov,,křiž.k lomu SM 9029 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 5 26 km Košťálov,Čikvásky,Bosna SM 5004 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 27 km Slaná,Bořkov,Blaživky SM 5005 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 28 km Slaná,Bořkov, SM 5005 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 29 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 30 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001 13:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,