DETAIL spoje: 670585 / 10

Základní informace:

Linka: 670585IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Nová Paka/Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 54 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 52 1 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 51 2 km Jičín,,Lípy JC 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 50 2 km Jičín,,Soudná JC 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 49 3 km Jičín,,Sedličky JC 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 48 4 km Valdice,, JC 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 47 5 km Železnice,Těšín, JC 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 46 6 km Železnice,, JC 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 45 8 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 44 11 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 26 13 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 25 13 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 24 14 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 12:55 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19220 12 15 km Lomnice n.Pop.,,rozc.ke stadionu SM 5101 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19232 11 17 km Lomnice n.Pop.,Želechy, SM 5104 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 10 20 km Libštát,,nám. SM 9014 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 8 25 km Košťálov,,nám. SM 9029 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15687 7 26 km Košťálov,,u Kosinů SM 9029 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 6 27 km Košťálov,,křiž.k lomu SM 9029 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 5 28 km Košťálov,Čikvásky,Bosna SM 5004 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 29 km Slaná,Bořkov,Blaživky SM 5005 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 30 km Slaná,Bořkov, SM 5005 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 31 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 33 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001 13:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,