DETAIL spoje: 670585 / 2

Základní informace:

Linka: 670585IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Nová Paka/Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 78 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J3) HK  6:25 IDOS
30202 77 7 km Všestary,Rozběřice,st.sil. HK  6:32 IDOS
5259 76 10 km Všestary,Lípa,st.sil. HK  6:35 IDOS
30921 75 13 km Sadová,, HK  6:38 IDOS
22418 74 13 km Mžany,Dub,odb. HK  6:41 IDOS
33224 73 15 km Stračov,Klenice, HK  6:42 IDOS
21197 72 16 km Milovice,,motorest JC  6:44 IDOS
10139 71 19 km Hořice,,Mileta 02 JC  6:48 IDOS
50338 70 23 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 8) JC  6:50  6:55 IDOS
1357 69 26 km Bílsko,, JC  6:58 IDOS
9275 68 28 km Holovousy,, JC  7:01 IDOS
25499 67 30 km Ostroměř,, JC  7:04 IDOS
46238 66 31 km Ostroměř,,u školy JC  7:05 IDOS
27171 65 32 km Podhorní Újezd,,host. JC  7:07 IDOS
27174 64 33 km Podhorní Újezd,Vojice,odb. JC  7:08 IDOS
15223 63 35 km Konecchlumí,, JC  7:11 IDOS
15225 62 37 km Konecchlumí,Kamenice,odb. JC  7:12 IDOS
19796 61 38 km Lužany,,rozc. JC  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37653 60 40 km Úlibice,,u host. JC  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 59 43 km Jičín,Robousy,křiž. JC  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 58 44 km Jičín,,Continental JC  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 57 45 km Jičín,,Hradecká JC  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 56 46 km Jičín,,Husova JC  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 55 47 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  7:27  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 53 48 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 52 48 km Jičín,,Lípy JC  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 51 49 km Jičín,,Soudná JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 50 50 km Jičín,,Sedličky JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 49 51 km Valdice,, JC  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 48 52 km Železnice,Těšín, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 47 53 km Železnice,, JC  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 46 55 km Bradlecká Lhota,, SM 5106  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 45 58 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 26 60 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 25 61 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 24 61 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101  7:53  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 23 62 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 22 63 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 21 64 km Stružinec,,odb. SM 5004  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 17 66 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 16 67 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 1) SM 5004  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 15 70 km Slaná,Hořensko, SM 5005  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 14 70 km Slaná,, SM 5005  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 13 71 km Slaná,Nedvězí, SM 5005  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 72 km Slaná,Bořkov, SM 5005  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 73 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 75 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001  8:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,