DETAIL spoje: 670585 / 3

Základní informace:

Linka: 670585IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Nová Paka/Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 2 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 3 km Slaná,Bořkov, SM 5005  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 4 km Slaná,Bořkov,Blaživky SM 5005  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 5 5 km Košťálov,Čikvásky,Bosna SM 5004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 6 6 km Košťálov,,křiž.k lomu SM 9029  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15687 7 6 km Košťálov,,u Kosinů SM 9029 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 8 7 km Košťálov,,nám. SM 9029  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18396 9 8 km Libštát,,zdrav.stř. SM 9014  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 10 10 km Libštát,,nám. SM 9014  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19232 11 13 km Lomnice n.Pop.,Želechy, SM 5104  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19220 12 15 km Lomnice n.Pop.,,rozc.ke stadionu SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 24 16 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101  6:39  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 25 17 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 26 17 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 45 19 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 46 22 km Bradlecká Lhota,, SM 5106  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 47 24 km Železnice,, JC  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 48 25 km Železnice,Těšín, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 49 26 km Valdice,, JC  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 50 27 km Jičín,,Sedličky JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 51 28 km Jičín,,Soudná JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 52 29 km Jičín,,Lípy JC  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 55 30 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC  7:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019