DETAIL spoje: 670585 / 8

Základní informace:

Linka: 670585IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Nová Paka/Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 78 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J3) HK 15:25 IDOS
30202 77 7 km Všestary,Rozběřice,st.sil. HK | IDOS
5259 76 10 km Všestary,Lípa,st.sil. HK 15:35 IDOS
30921 75 13 km Sadová,, HK 15:38 IDOS
22418 74 13 km Mžany,Dub,odb. HK 15:40 IDOS
33224 73 15 km Stračov,Klenice, HK 15:43 IDOS
21197 72 16 km Milovice,,motorest JC 15:46 IDOS
10139 71 19 km Hořice,,Mileta 02 JC | IDOS
50338 70 23 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 8) JC 15:52 15:55 IDOS
1357 69 26 km Bílsko,, JC 15:58 IDOS
9275 68 28 km Holovousy,, JC 16:01 IDOS
25499 67 30 km Ostroměř,, JC 16:04 IDOS
46238 66 31 km Ostroměř,,u školy JC | IDOS
27171 65 32 km Podhorní Újezd,,host. JC 16:07 IDOS
27174 64 33 km Podhorní Újezd,Vojice,odb. JC 16:08 IDOS
15223 63 35 km Konecchlumí,, JC 16:11 IDOS
15225 62 37 km Konecchlumí,Kamenice,odb. JC 16:13 IDOS
19796 61 38 km Lužany,,rozc. JC 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37653 60 40 km Úlibice,,u host. JC 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13224 59 43 km Jičín,Robousy,křiž. JC 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50400 58 44 km Jičín,,Continental JC 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13198 57 45 km Jičín,,Hradecká JC 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13200 56 46 km Jičín,,Husova JC 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 55 47 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 16:25 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 54 47 km Jičín,,žel.st. JC 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 53 48 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 52 49 km Jičín,,Lípy JC 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 51 50 km Jičín,,Soudná JC 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 50 51 km Jičín,,Sedličky JC 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 49 52 km Valdice,, JC 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 48 53 km Železnice,Těšín, JC 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 47 54 km Železnice,, JC 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 46 55 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 45 59 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 26 60 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 25 61 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 24 62 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 16:59 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 23 63 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 22 64 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 21 64 km Stružinec,,odb. SM 5004 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 17 66 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 16 68 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 1) SM 5004 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 15 70 km Slaná,Hořensko, SM 5005 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 14 71 km Slaná,, SM 5005 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 13 72 km Slaná,Nedvězí, SM 5005 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 72 km Slaná,Bořkov, SM 5005 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 74 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 75 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001 17:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018