DETAIL spoje: 670780 / 101

Základní informace:

Linka: 670780IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Tanvald-Železný Brod-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 9 0 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 11 2 km Harrachov,,sklárna SM 7014  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 12 3 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 13 5 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 6 km Kořenov,,odb. JN 7006  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 15 9 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 12 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 17 13 km Desná,,Sklář JN 7016  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 18 14 km Desná,,centrum JN 7016  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 20 17 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001  5:51  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 21 19 km Velké Hamry,,nám. JN 7003  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 22 20 km Plavy,,křiž. JN 7007  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 23 23 km Držkov,,nám. JN 8015  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 24 27 km Loužnice,,pošta JN 8010  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 33 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 27 37 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 28 38 km Líšný,, JN 8011  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 29 39 km Malá Skála,,na Labi JN 8009  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 30 40 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 31 41 km Malá Skála,Křížky, JN 8009  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 34 45 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 35 46 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 36 47 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 37 48 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001  6:47  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 38 64 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 39 77 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 16) MB 3101  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 40 129 km Praha,,Černý Most AB  8:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 19.4.2019, 5.7.2019