DETAIL spoje: 670780 / 104

Základní informace:

Linka: 670780IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Tanvald-Železný Brod-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 40 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 3) AB 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 39 52 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 16) MB 3101 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 38 65 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 37 81 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 14:38 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 36 82 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 35 82 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 34 83 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 31 87 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 30 88 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 29 89 km Malá Skála,,na Labi JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 28 90 km Líšný,, JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 27 91 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 95 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 24 101 km Loužnice,,pošta JN 8010 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 23 104 km Držkov,,nám. JN 8015 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 22 107 km Plavy,,křiž. JN 7007 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 21 109 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 20 111 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 15:24 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 112 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 18 114 km Desná,,centrum JN 7016 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 17 115 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 116 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 15 119 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 122 km Kořenov,,odb. JN 7006 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 13 123 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 12 125 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 11 126 km Harrachov,,sklárna SM 7014 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 10 127 km Harrachov,,centrum SM 7014 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 9 129 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 16:00 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 7 131 km Harrachov,,sklárna SM 7014 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 6 131 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 5 134 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 4 139 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 141 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 144 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 147 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 16:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 19.4.2019, 5.7.2019