DETAIL spoje: 670780 / 105

Základní informace:

Linka: 670780IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Tanvald-Železný Brod-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 4 7 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 5 12 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 6 15 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 7 15 km Harrachov,,sklárna SM 7014  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 8 16 km Harrachov,,centrum SM 7014  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 9 17 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014  8:50  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 11 19 km Harrachov,,sklárna SM 7014  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 12 20 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 13 22 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 23 km Kořenov,,odb. JN 7006  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 15 26 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 29 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 17 30 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 18 31 km Desná,,centrum JN 7016  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 33 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 20 34 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001  9:28  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 21 36 km Velké Hamry,,nám. JN 7003  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 22 37 km Plavy,,křiž. JN 7007  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 23 40 km Držkov,,nám. JN 8015  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 24 44 km Loužnice,,pošta JN 8010  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 50 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 27 54 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 28 55 km Líšný,, JN 8011 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 29 56 km Malá Skála,,na Labi JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 30 57 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 31 58 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 34 62 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 35 63 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 36 64 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 37 65 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001 10:30 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 38 81 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 39 94 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 16) MB 3101 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 40 146 km Praha,,Černý Most AB 11:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 19.4.2019, 5.7.2019