DETAIL spoje: 670780 / 110

Základní informace:

Linka: 670780IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Tanvald-Železný Brod-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 40 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 3) AB 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 37 74 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 16:55 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 36 75 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 35 75 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 34 76 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 31 80 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 30 81 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 29 82 km Malá Skála,,na Labi JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 28 83 km Líšný,, JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 27 84 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 88 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 24 94 km Loužnice,,pošta JN 8010 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 23 97 km Držkov,,nám. JN 8015 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 22 100 km Plavy,,křiž. JN 7007 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 21 102 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 20 104 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 105 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 18 107 km Desná,,centrum JN 7016 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 17 108 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 109 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 15 112 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 115 km Kořenov,,odb. JN 7006 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 13 116 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 12 118 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 11 119 km Harrachov,,sklárna SM 7014 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 10 120 km Harrachov,,centrum SM 7014 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 9 122 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 18:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- jede od 9.12.2018 do 31.3.2019, od 26.5.2019 do 29.9.2019, od 17.11.2019 do 8.12.2019
nejede od 23.12.2018 do 30.12.2018, od 5.7.2019 do 6.7.2019, 28.9.2019