DETAIL spoje: 670780 / 111

Základní informace:

Linka: 670780IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Tanvald-Železný Brod-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 2 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 3 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 4 7 km Rokytnice n.Jiz.,Vilémov, SM 9107 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 5 12 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 6 15 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 7 15 km Harrachov,,sklárna SM 7014 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 9 17 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 12:25 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 11 19 km Harrachov,,sklárna SM 7014 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 12 20 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 13 22 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 23 km Kořenov,,odb. JN 7006 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 15 26 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 29 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 17 30 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 18 31 km Desná,,centrum JN 7016 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 33 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 20 34 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 13:02 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 21 36 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 22 37 km Plavy,,křiž. JN 7007 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 23 40 km Držkov,,nám. JN 8015 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 24 44 km Loužnice,,pošta JN 8010 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 50 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 27 54 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 28 55 km Líšný,, JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 29 56 km Malá Skála,,na Labi JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 30 57 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 31 58 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 34 62 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 35 63 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 36 64 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 37 65 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001 13:49 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 38 81 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 39 94 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 16) MB 3101 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 40 146 km Praha,,Černý Most AB 15:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2018, 19.4.2019, 5.7.2019, 6.7.2019, 28.9.2019