DETAIL spoje: 670780 / 114

Základní informace:

Linka: 670780IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Tanvald-Železný Brod-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 40 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 3) AB 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 39 52 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 16) MB 3101 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 38 65 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 37 81 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 18:48 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 36 82 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 35 82 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 34 83 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 31 87 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 30 88 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 29 89 km Malá Skála,,na Labi JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 28 90 km Líšný,, JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 27 91 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 95 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 24 101 km Loužnice,,pošta JN 8010 19:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 23 104 km Držkov,,nám. JN 8015 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 22 107 km Plavy,,křiž. JN 7007 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 21 109 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 20 111 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 19:32 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 112 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 18 114 km Desná,,centrum JN 7016 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 17 115 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 116 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 15 119 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 122 km Kořenov,,odb. JN 7006 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 13 123 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 12 125 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 11 126 km Harrachov,,sklárna SM 7014 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 10 127 km Harrachov,,centrum SM 7014 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 9 129 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 20:03 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2018, 19.4.2019, 5.7.2019, 6.7.2019, 28.9.2019