DETAIL spoje: 670780 / 26

Základní informace:

Linka: 670780IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Tanvald-Železný Brod-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 40 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 3) AB 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 34 77 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 31 81 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 30 82 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 29 83 km Malá Skála,,na Labi JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 28 84 km Líšný,, JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 27 85 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 89 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 24 95 km Loužnice,,pošta JN 8010 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 23 98 km Držkov,,nám. JN 8015 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 22 101 km Plavy,,křiž. JN 7007 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 21 103 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 20 105 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 106 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 18 108 km Desná,,centrum JN 7016 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 17 109 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 110 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 15 113 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 116 km Kořenov,,odb. JN 7006 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 13 117 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 12 119 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 11 120 km Harrachov,,sklárna SM 7014 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 10 121 km Harrachov,,centrum SM 7014 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 9 123 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 19:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pátek,
- jede také 18.4.2019, 4.7.2019
nejede 28.12.2018, 19.4.2019, 5.7.2019