DETAIL spoje: 670780 / 6

Základní informace:

Linka: 670780IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Tanvald-Železný Brod-Turnov-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Rokytnice

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 40 0 km Praha,,Černý Most (stanoviště 3) AB 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 39 49 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 16) MB 3101 15:02 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 38 67 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 37 85 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 15:40 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 36 86 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 35 87 km Turnov,Hrubý Rohozec, (stanoviště 1) SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 34 88 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 33 90 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41135 32 91 km Malá Skála,Záborčí,rozc. JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 31 92 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 30 93 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 29 94 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 28 96 km Líšný,, JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 27 97 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 100 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 24 106 km Loužnice,,pošta JN 8010 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 23 110 km Držkov,,nám. JN 8015 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 22 113 km Plavy,,křiž. (stanoviště 2) JN 7007 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 21 114 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 20 116 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 16:27 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 19 117 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 18 119 km Desná,,centrum JN 7016 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 17 120 km Desná,,Sklář JN 7016 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 16 121 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 15 124 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 14 127 km Kořenov,,odb. JN 7006 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 13 128 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 12 131 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 11 132 km Harrachov,,sklárna SM 7014 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 10 133 km Harrachov,,centrum SM 7014 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 9 134 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 7014 17:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,