DETAIL spoje: 670862 / 11

Základní informace:

Linka: 670862IDOS
Název: Turnov-Loktuše-Koberovy-Železný Brod-Líšný-Malá Skála
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 1 km Turnov,,u masny SM 3001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 2 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 3 km Turnov,Hruštice, SM 3001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 9 4 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21282 10 5 km Mírová p.Koz.,Chloumek, SM 3033 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21279 11 6 km Mírová p.Koz.,,u rybníka SM 3033 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21290 12 8 km Mírová p.Koz.,Sekerkovy Loučky, SM 3033 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 10 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 16 11 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici (stanoviště 2) SM 3032 15:08 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21293 17 12 km Mírová p.Koz.,Vesec, SM 3032 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21291 18 13 km Mírová p.Koz.,Smrčí, SM 3032 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21292 19 14 km Mírová p.Koz.,Smrčí,Červenice SM 3032 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48758 20 14 km Koberovy,Hamštejn, JN 8002 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48757 21 15 km Koberovy,,střed JN 8002 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 22 16 km Koberovy,,Na potoce JN 8002 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 23 17 km Železný Brod,,Propastné JN 8001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 24 17 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 19 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 8001 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 20 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001 15:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,