DETAIL spoje: 670862 / 17

Základní informace:

Linka: 670862IDOS
Název: Turnov-Loktuše-Koberovy-Železný Brod-Líšný-Malá Skála
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 1 km Turnov,,u masny SM 3001 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 2 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 3 km Turnov,Hruštice, SM 3001 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 9 4 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 13 5 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 14 6 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek (stanoviště 2) SM 3033 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 7 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 16 8 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici (stanoviště 2) SM 3032 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21293 17 10 km Mírová p.Koz.,Vesec, SM 3032 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21291 18 10 km Mírová p.Koz.,Smrčí, SM 3032 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21292 19 11 km Mírová p.Koz.,Smrčí,Červenice SM 3032 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48758 20 12 km Koberovy,Hamštejn, JN 8002 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48757 21 12 km Koberovy,,střed JN 8002 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 22 13 km Koberovy,,Na potoce JN 8002 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 23 14 km Železný Brod,,Propastné JN 8001 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 24 15 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 16 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 8001 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 17 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001 18:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018