DETAIL spoje: 670862 / 2

Základní informace:

Linka: 670862IDOS
Název: Turnov-Loktuše-Koberovy-Železný Brod-Líšný-Malá Skála
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 0 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 1 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 24 2 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 23 3 km Železný Brod,,Propastné JN 8001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 22 4 km Koberovy,,Na potoce JN 8002  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48757 21 5 km Koberovy,,střed JN 8002  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48758 20 5 km Koberovy,Hamštejn, JN 8002  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21292 19 6 km Mírová p.Koz.,Smrčí,Červenice SM 3032  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21291 18 7 km Mírová p.Koz.,Smrčí, SM 3032  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21293 17 7 km Mírová p.Koz.,Vesec, SM 3032  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 16 9 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici (stanoviště 1) SM 3032  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 10 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21290 12 11 km Mírová p.Koz.,Sekerkovy Loučky, SM 3033  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21279 11 13 km Mírová p.Koz.,,u rybníka SM 3033  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21282 10 15 km Mírová p.Koz.,Chloumek, SM 3033  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 9 15 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 16 km Turnov,Hruštice, SM 3001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 17 km Turnov,,nemocnice SM 3001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 17 km Turnov,,5.května SM 3001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 18 km Turnov,,u masny SM 3001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 20 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  5:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,