DETAIL spoje: 670862 / 3

Základní informace:

Linka: 670862IDOS
Název: Turnov-Loktuše-Koberovy-Železný Brod-Líšný-Malá Skála
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 1 km Turnov,,u masny SM 3001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 2 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 3 km Turnov,Hruštice, SM 3001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 9 4 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 13 5 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 14 6 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek (stanoviště 2) SM 3033  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 7 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 16 8 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici (stanoviště 2) SM 3032  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21293 17 10 km Mírová p.Koz.,Vesec, SM 3032  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21291 18 10 km Mírová p.Koz.,Smrčí, SM 3032  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21292 19 11 km Mírová p.Koz.,Smrčí,Červenice SM 3032  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48758 20 12 km Koberovy,Hamštejn, JN 8002  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48757 21 12 km Koberovy,,střed JN 8002  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 22 13 km Koberovy,,Na potoce JN 8002  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 23 14 km Železný Brod,,Propastné JN 8001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 24 15 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 16 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 8001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 17 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001  6:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,