DETAIL spoje: 670862 / 4

Základní informace:

Linka: 670862IDOS
Název: Turnov-Loktuše-Koberovy-Železný Brod-Líšný-Malá Skála
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 20092 34 0 km Malá Skála,Vranové,u sokolovny JN 8009  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 33 0 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 32 1 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 31 3 km Líšný,, JN 8011  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 29 4 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 28 5 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42635 27 7 km Železný Brod,,Poříčí JN 8001  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 7 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  6:09  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 8 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 24 10 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 23 10 km Železný Brod,,Propastné JN 8001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 22 11 km Koberovy,,Na potoce JN 8002  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48757 21 12 km Koberovy,,střed JN 8002  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48758 20 13 km Koberovy,Hamštejn, JN 8002  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21292 19 13 km Mírová p.Koz.,Smrčí,Červenice SM 3032  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21291 18 14 km Mírová p.Koz.,Smrčí, SM 3032  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21293 17 15 km Mírová p.Koz.,Vesec, SM 3032  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 16 16 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici (stanoviště 1) SM 3032  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 17 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 14 18 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek (stanoviště 1) SM 3033  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 13 19 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 9 20 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 21 km Turnov,Hruštice, SM 3001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 21 km Turnov,,nemocnice SM 3001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 22 km Turnov,,5.května SM 3001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 23 km Turnov,,u masny SM 3001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 24 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  6:52 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,