DETAIL spoje: 670862 / 8

Základní informace:

Linka: 670862IDOS
Název: Turnov-Loktuše-Koberovy-Železný Brod-Líšný-Malá Skála
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42627 26 0 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 25 1 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 24 2 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 23 3 km Železný Brod,,Propastné JN 8001  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 22 4 km Koberovy,,Na potoce JN 8002  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48757 21 5 km Koberovy,,střed JN 8002  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48758 20 5 km Koberovy,Hamštejn, JN 8002  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21292 19 6 km Mírová p.Koz.,Smrčí,Červenice SM 3032  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21291 18 7 km Mírová p.Koz.,Smrčí, SM 3032  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21293 17 7 km Mírová p.Koz.,Vesec, SM 3032  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 16 9 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici (stanoviště 1) SM 3032  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 10 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 14 11 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek (stanoviště 1) SM 3033  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 13 12 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 9 13 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 14 km Turnov,Hruštice, SM 3001  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 14 km Turnov,,nemocnice SM 3001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 15 km Turnov,,5.května SM 3001  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 15 km Turnov,,u masny SM 3001  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 17 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  9:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,