DETAIL spoje: 670864 / 1

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 0 km Klokočí,, SM 3037  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 2 km Loučky,, SM 3034  4:53  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 18 3 km Koberovy,Besedice, JN 8002  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49291 19 4 km Koberovy,Besedice,odb. JN 8002  4:59  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48756 20 5 km Koberovy,,brusírna JN 8002  5:01  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40251 22 7 km Koberovy,Vrát,sokolovna JN 8002 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28357 23 7 km Koberovy,Prosíčka,u Jirošů JN 8002 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28356 24 8 km Koberovy,Prosíčka,křiž. JN 8002  5:07  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28357 25 9 km Koberovy,Prosíčka,u Jirošů JN 8002  5:08  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40251 26 9 km Koberovy,Vrát,sokolovna JN 8002  5:09  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 27 11 km Koberovy,,Na potoce JN 8002  5:12  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 28 12 km Železný Brod,,Propastné JN 8001  5:14  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 29 12 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 30 14 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 31 15 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  5:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,