DETAIL spoje: 670864 / 100

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42627 31 0 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 30 1 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 29 2 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 28 3 km Železný Brod,,Propastné JN 8001 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 21 4 km Koberovy,,Na potoce JN 8002 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48756 20 5 km Koberovy,,brusírna JN 8002 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49291 19 6 km Koberovy,Besedice,odb. JN 8002 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 16 6 km Koberovy,Besedice, JN 8002 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 7 km Loučky,, SM 3034 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 9 km Klokočí,, SM 3037 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19296 13 11 km Loučky,Podloučky, SM 3037 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21287 12 13 km Mírová p.Koz.,Rohliny, SM 3033 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 11 13 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 10 13 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 9 14 km Turnov,,Károvsko SM 3001 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 15 km Turnov,Hruštice, SM 3001 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 16 km Turnov,,nemocnice SM 3001 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 16 km Turnov,,5.května SM 3001 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 16 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 17 km Turnov,,u masny SM 3001 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 19 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001 10:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.5.2019 do 29.9.2019