DETAIL spoje: 670864 / 101

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 1 km Turnov,,u masny SM 3001  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 2 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 3 km Turnov,Hruštice, SM 3001  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 9 4 km Turnov,,Károvsko SM 3001  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 10 5 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 11 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21287 12 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny, SM 3033  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19296 13 8 km Loučky,Podloučky, SM 3037  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 9 km Klokočí,, SM 3037  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 11 km Loučky,, SM 3034  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 18 12 km Koberovy,Besedice, JN 8002 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49291 19 13 km Koberovy,Besedice,odb. JN 8002 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48756 20 14 km Koberovy,,brusírna JN 8002 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 21 15 km Koberovy,,Na potoce JN 8002 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 28 16 km Železný Brod,,Propastné JN 8001 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 29 16 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 30 18 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 31 18 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 10:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.5.2019 do 29.9.2019