DETAIL spoje: 670864 / 11

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 1 km Turnov,,u masny SM 3001  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 2 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 3 km Turnov,Hruštice, SM 3001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 9 4 km Turnov,,Károvsko SM 3001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 10 5 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 11 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21287 12 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny, SM 3033  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19296 13 8 km Loučky,Podloučky, SM 3037  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 9 km Klokočí,, SM 3037  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 11 km Loučky,, SM 3034  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 16 12 km Koberovy,Besedice, JN 8002  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1077 17 13 km Koberovy,Michovka, JN 8002  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 18 14 km Koberovy,Besedice, JN 8002  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49291 19 15 km Koberovy,Besedice,odb. JN 8002  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48756 20 16 km Koberovy,,brusírna JN 8002  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 21 16 km Koberovy,,Na potoce JN 8002  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 28 18 km Železný Brod,,Propastné JN 8001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 29 18 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 30 20 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 31 20 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  6:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,