DETAIL spoje: 670864 / 12

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42627 31 0 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 30 1 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 29 2 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 28 3 km Železný Brod,,Propastné JN 8001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 21 4 km Koberovy,,Na potoce JN 8002  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48756 20 5 km Koberovy,,brusírna JN 8002  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49291 19 6 km Koberovy,Besedice,odb. JN 8002  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 18 6 km Koberovy,Besedice, JN 8002  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1077 17 7 km Koberovy,Michovka, JN 8002  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 16 8 km Koberovy,Besedice, JN 8002  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 9 km Loučky,, SM 3034  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 11 km Klokočí,, SM 3037  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19296 13 13 km Loučky,Podloučky, SM 3037  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21287 12 14 km Mírová p.Koz.,Rohliny, SM 3033  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 11 15 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 10 15 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 9 16 km Turnov,,Károvsko SM 3001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 17 km Turnov,Hruštice, SM 3001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 17 km Turnov,,nemocnice SM 3001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 18 km Turnov,,5.května SM 3001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 18 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 19 km Turnov,,u masny SM 3001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 20 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001  5:26  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37116 1 23 km Turnov,,Na Kamenci SM 3001  5:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,