DETAIL spoje: 670864 / 18

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42627 31 0 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 30 1 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 29 2 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001 17:39 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 28 3 km Železný Brod,,Propastné JN 8001 17:40 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 27 4 km Koberovy,,Na potoce JN 8002 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40251 26 5 km Koberovy,Vrát,sokolovna JN 8002 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28357 25 6 km Koberovy,Prosíčka,u Jirošů JN 8002 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28356 24 7 km Koberovy,Prosíčka,křiž. JN 8002 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28357 23 7 km Koberovy,Prosíčka,u Jirošů JN 8002 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40251 22 8 km Koberovy,Vrát,sokolovna JN 8002 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48756 20 10 km Koberovy,,brusírna JN 8002 17:44 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49291 19 11 km Koberovy,Besedice,odb. JN 8002 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 18 11 km Koberovy,Besedice, JN 8002 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1077 17 12 km Koberovy,Michovka, JN 8002 17:48 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 16 13 km Koberovy,Besedice, JN 8002 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 15 km Loučky,, SM 3034 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 17 km Klokočí,, SM 3037 17:56 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19296 13 18 km Loučky,Podloučky, SM 3037 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21287 12 20 km Mírová p.Koz.,Rohliny, SM 3033 18:01 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 11 20 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033 18:02 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 10 21 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033 18:03 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 9 22 km Turnov,,Károvsko SM 3001 18:05 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 22 km Turnov,Hruštice, SM 3001 18:06 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 23 km Turnov,,nemocnice SM 3001 18:07 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 23 km Turnov,,5.května SM 3001 18:09 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 24 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 24 km Turnov,,u masny SM 3001 18:11 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 26 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001 18:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018