DETAIL spoje: 670864 / 4

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42627 31 0 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 30 1 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001 13:42 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 29 2 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001 13:44 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 28 3 km Železný Brod,,Propastné JN 8001 13:45 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 21 4 km Koberovy,,Na potoce JN 8002 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48756 20 5 km Koberovy,,brusírna JN 8002 13:48 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49291 19 6 km Koberovy,Besedice,odb. JN 8002 13:50 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 18 6 km Koberovy,Besedice, JN 8002 13:51 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1077 17 7 km Koberovy,Michovka, JN 8002 13:53 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 16 8 km Koberovy,Besedice, JN 8002 13:55 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 9 km Loučky,, SM 3034 13:58 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 11 km Klokočí,, SM 3037 14:02 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19296 13 13 km Loučky,Podloučky, SM 3037 14:04 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21287 12 14 km Mírová p.Koz.,Rohliny, SM 3033 14:07 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 11 15 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033 14:08 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 10 15 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033 14:09 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 9 16 km Turnov,,Károvsko SM 3001 14:11 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 17 km Turnov,Hruštice, SM 3001 14:12 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 17 km Turnov,,nemocnice SM 3001 14:14 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 18 km Turnov,,5.května SM 3001 14:16 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 18 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 19 km Turnov,,u masny SM 3001 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 20 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001 14:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,