DETAIL spoje: 670864 / 5

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 1 km Turnov,,u masny SM 3001 16:36 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 16:40 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 2 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001 16:41 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 3 km Turnov,Hruštice, SM 3001 16:42 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 9 4 km Turnov,,Károvsko SM 3001 16:43 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 10 5 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033 16:45 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 11 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033 16:46 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21287 12 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny, SM 3033 16:47 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19296 13 8 km Loučky,Podloučky, SM 3037 16:50 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 9 km Klokočí,, SM 3037 16:52 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 11 km Loučky,, SM 3034 16:55 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 16 12 km Koberovy,Besedice, JN 8002 16:58 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1077 17 13 km Koberovy,Michovka, JN 8002 17:00 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 18 14 km Koberovy,Besedice, JN 8002 17:02 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49291 19 15 km Koberovy,Besedice,odb. JN 8002 17:03 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48756 20 16 km Koberovy,,brusírna JN 8002 17:05 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 21 16 km Koberovy,,Na potoce JN 8002 17:06 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 28 18 km Železný Brod,,Propastné JN 8001 17:08 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 29 18 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001 17:09 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 30 20 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001 17:12 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 31 20 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 17:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,