DETAIL spoje: 670864 / 6

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 42627 31 0 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 30 1 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 8001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42630 29 2 km Železný Brod,,Koberovská JN 8001 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48959 28 3 km Železný Brod,,Propastné JN 8001 15:20 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14828 21 4 km Koberovy,,Na potoce JN 8002 15:22 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48756 20 5 km Koberovy,,brusírna JN 8002 15:23 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49291 19 6 km Koberovy,Besedice,odb. JN 8002 15:25 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 18 6 km Koberovy,Besedice, JN 8002 15:26 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1077 17 7 km Koberovy,Michovka, JN 8002 15:28 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 16 8 km Koberovy,Besedice, JN 8002 15:31 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 9 km Loučky,, SM 3034 15:34 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 11 km Klokočí,, SM 3037 15:37 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19296 13 13 km Loučky,Podloučky, SM 3037 15:39 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21287 12 14 km Mírová p.Koz.,Rohliny, SM 3033 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 11 15 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033 15:43 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 10 15 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033 15:44 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 9 16 km Turnov,,Károvsko SM 3001 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 17 km Turnov,Hruštice, SM 3001 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 17 km Turnov,,nemocnice SM 3001 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 18 km Turnov,,5.května SM 3001 15:51 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 18 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 19 km Turnov,,u masny SM 3001 15:53 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 20 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001 16:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,