DETAIL spoje: 670864 / 7

Základní informace:

Linka: 670864IDOS
Název: Turnov-Klokočí-Koberovy-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 8) SM 3001 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 4 1 km Turnov,,u masny SM 3001 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 5 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 6 2 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 7 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 8 3 km Turnov,Hruštice, SM 3001 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37111 9 4 km Turnov,,Károvsko SM 3001 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21295 10 5 km Mírová p.Koz.,Záholice,odb. SM 3033 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21289 11 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny,Vrbový Důl SM 3033 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21287 12 6 km Mírová p.Koz.,Rohliny, SM 3033 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19296 13 8 km Loučky,Podloučky, SM 3037 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14657 14 9 km Klokočí,, SM 3037 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19295 15 11 km Loučky,, SM 3034 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1076 16 12 km Koberovy,Besedice, JN 8002 19:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018