DETAIL spoje: 670900 / 104

Základní informace:

Linka: 670900IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47090 49 0 km Praha ,,Černý Most (stanoviště 7) AB  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 47 82 km Hodkovice n.Mohelkou ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30700 46 88 km Rychnov u Jablonce n.Nisou ,,hl.sil. JN 1013  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 45 94 km Jablonec n.Nisou ,,u gymnázia JN 1001  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 44 95 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  9:42  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 40 97 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , (stanoviště 3) JN 1001  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 32 100 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 31 101 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 27 103 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 26 104 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 25 105 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 24 106 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 106 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 2) JN 7001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 22 107 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 2) JN 7001 10:09 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 21 108 km Tanvald ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 10:13 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 20 110 km Desná ,,centrum JN 7016 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 19 111 km Desná ,,Sklář JN 7016 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 18 112 km Desná ,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 116 km Kořenov ,Příchovice ,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 16 118 km Kořenov ,,odb. JN 7006 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 15 120 km Harrachov ,Nový Svět ,Na mýtě (stanoviště 1) JN 7013 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 14 123 km Harrachov ,Nový Svět ,u Motejlků JN 7014 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 13 123 km Harrachov ,,sklárna JN 7014 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 11 126 km Harrachov ,,aut.nádr. (stanoviště 2) JN 7014 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 10 127 km Harrachov ,,centrum JN 7014 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 9 128 km Harrachov ,,sklárna JN 7014 10:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 8 129 km Harrachov ,Nový Svět ,u Motejlků JN 7014 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 7 131 km Harrachov ,Nový Svět ,Na mýtě (stanoviště 2) JN 7013 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 6 136 km Rokytnice n.Jiz. ,Vilémov , SM 9107 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 5 138 km Rokytnice n.Jiz. ,,odb.Paseky SM 9107 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 4 139 km Rokytnice n.Jiz. ,,host. (stanoviště 2) SM 9107 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 3 141 km Rokytnice n.Jiz. ,,nám. SM 9101 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 142 km Rokytnice n.Jiz. ,,klub mládeže SM 9101 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 143 km Rokytnice n.Jiz. ,Horní Rokytnice , SM 9101 11:09 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu