DETAIL spoje: 670900 / 13

Základní informace:

Linka: 670900IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz. ,Horní Rokytnice , SM 9101 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 1 km Rokytnice n.Jiz. ,,klub mládeže SM 9101 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 3 2 km Rokytnice n.Jiz. ,,nám. SM 9101 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 4 5 km Rokytnice n.Jiz. ,,host. (stanoviště 3) SM 9107 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29966 5 5 km Rokytnice n.Jiz. ,,odb.Paseky SM 9107 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29971 6 7 km Rokytnice n.Jiz. ,Vilémov , SM 9107 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 7 12 km Harrachov ,Nový Svět ,Na mýtě (stanoviště 1) JN 7013 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 8 15 km Harrachov ,Nový Svět ,u Motejlků JN 7014 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 9 15 km Harrachov ,,sklárna JN 7014 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 11 18 km Harrachov ,,aut.nádr. (stanoviště 2) JN 7014 17:12 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 12 20 km Harrachov ,,centrum JN 7014 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 13 20 km Harrachov ,,sklárna JN 7014 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 14 21 km Harrachov ,Nový Svět ,u Motejlků JN 7014 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 15 23 km Harrachov ,Nový Svět ,Na mýtě (stanoviště 2) JN 7013 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 16 25 km Kořenov ,,odb. JN 7006 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 28 km Kořenov ,Příchovice ,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 18 31 km Desná ,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 19 32 km Desná ,,Sklář JN 7016 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 20 33 km Desná ,,centrum JN 7016 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 21 35 km Tanvald ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 17:42 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 22 36 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 17:46 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 37 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 1) JN 7001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 24 37 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 25 38 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 26 39 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 27 40 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 31 42 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 32 43 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 40 46 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , (stanoviště 4) JN 1001 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 44 48 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. (stanoviště 11) JN 1001 18:12 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 45 49 km Jablonec n.Nisou ,,u gymnázia JN 1001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30700 46 55 km Rychnov u Jablonce n.Nisou ,,hl.sil. JN 1013 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 47 61 km Hodkovice n.Mohelkou ,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 48 73 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 49 149 km Praha ,,Černý Most AB 19:45 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech