DETAIL spoje: 670900 / 3

Základní informace:

Linka: 670900IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Harrachov-Desná-Tanvald-Jablonec n.Nisou-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 11 0 km Harrachov ,,aut.nádr. (stanoviště 2) JN 7014  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 12 1 km Harrachov ,,centrum JN 7014  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 13 2 km Harrachov ,,sklárna JN 7014  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 14 2 km Harrachov ,Nový Svět ,u Motejlků JN 7014  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 15 5 km Harrachov ,Nový Svět ,Na mýtě (stanoviště 2) JN 7013  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 16 7 km Kořenov ,,odb. JN 7006  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 17 9 km Kořenov ,Příchovice ,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 18 13 km Desná ,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 19 14 km Desná ,,Sklář JN 7016  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 20 15 km Desná ,,centrum JN 7016  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 21 17 km Tanvald ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  7:27  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 22 18 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  7:32  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 19 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 1) JN 7001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 24 19 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 25 20 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 26 21 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 27 22 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 31 24 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 32 25 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 40 28 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , (stanoviště 4) JN 1001  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 44 30 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. (stanoviště 11) JN 1001  8:05  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 45 31 km Jablonec n.Nisou ,,u gymnázia JN 1001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30700 46 37 km Rychnov u Jablonce n.Nisou ,,hl.sil. JN 1013  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 47 43 km Hodkovice n.Mohelkou ,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 49 125 km Praha ,,Černý Most AB  9:30 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech