DETAIL spoje: 670930 / 101

Základní informace:

Linka: 670930IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 3 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 6 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 6 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 7 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12415 10 7 km Jablonec n.Jiz.,,žel.st. SM 9112 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 11 12 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 12 15 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40894 13 16 km Vysoké n.Jiz.,Stará Ves, SM 9104 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30269 14 20 km Roztoky u Semil,, SM 9105 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13089 15 23 km Jesenný,,vápenka SM 9109 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2357 16 26 km Bozkov,, SM 5014 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 18 31 km Semily,,Cimbál SM 5006 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 19 34 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 20 35 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 16:38 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 21 39 km Slaná,, SM 5005 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 22 42 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj SM 5004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 23 45 km Tatobity,, SM 3018 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 24 47 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 25 49 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 26 51 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 27 53 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 29 55 km Turnov,,5.května SM 3001 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 31 57 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001 17:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,