DETAIL spoje: 670930 / 102

Základní informace:

Linka: 670930IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 31 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 30 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 29 3 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 28 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 27 5 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 26 6 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 25 8 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 24 10 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 23 12 km Tatobity,, SM 3018  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 22 16 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj SM 5004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 21 18 km Slaná,, SM 5005  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 20 23 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  7:12  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 19 24 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 18 27 km Semily,,Cimbál SM 5006  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28904 17 29 km Příkrý,, SM 5007  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 12 38 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 11 41 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 46 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 46 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 47 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 48 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 49 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 50 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 51 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 51 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 52 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101  8:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,