DETAIL spoje: 670930 / 102

Základní informace:

Linka: 670930IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 32 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 31 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 30 3 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 29 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 28 5 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 27 6 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 26 8 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 25 10 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 24 12 km Tatobity,, SM 3018 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 23 16 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj SM 5004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 22 18 km Slaná,, SM 5005 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 21 23 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 12:07 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 20 24 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 19 27 km Semily,,Cimbál SM 5006 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28904 18 29 km Příkrý,, SM 5007 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40889 17 35 km Vysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. SM 9030 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 12 38 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 11 41 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 45 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 46 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 46 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 47 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 2) SM 9107 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 49 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 50 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 51 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 51 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 52 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 12:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2019, 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020