DETAIL spoje: 670930 / 103

Základní informace:

Linka: 670930IDOS
Název: Rokytnice n.Jiz.-Vysoké n.Jiz.-Bozkov-Semily-Turnov-Mladá Boleslav-Praha
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 29968 1 0 km Rokytnice n.Jiz.,Horní Rokytnice, SM 9101 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29963 2 1 km Rokytnice n.Jiz.,,klub mládeže SM 9101 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29962 3 1 km Rokytnice n.Jiz.,,host.u zast. SM 9101 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29965 4 2 km Rokytnice n.Jiz.,,nám. SM 9101 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29967 5 4 km Rokytnice n.Jiz.,,pila SM 9107 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29961 6 5 km Rokytnice n.Jiz.,,host. (stanoviště 3) SM 9107 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29964 7 6 km Rokytnice n.Jiz.,,nad žel.st. SM 9107 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12412 8 6 km Jablonec n.Jiz.,,dům kultury SM 9112 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12413 9 7 km Jablonec n.Jiz.,,nám. SM 9112 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12415 10 7 km Jablonec n.Jiz.,,žel.st. SM 9112 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 11 12 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 12 15 km Vysoké n.Jiz.,,nám. SM 9104 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40889 17 18 km Vysoké n.Jiz.,Helkovice,rozc. SM 9030 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28904 18 24 km Příkrý,, SM 5007 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 19 27 km Semily,,Cimbál SM 5006 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 20 30 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 21 31 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 16:26 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 22 35 km Slaná,, SM 5005 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 23 38 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj SM 5004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 24 41 km Tatobity,, SM 3018 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 25 43 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 26 45 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 27 47 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 28 49 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 30 51 km Turnov,,5.května SM 3001 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 32 53 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) SM 3001 17:16 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49322 35 56 km Přepeře,,u hřiště SM 3027 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28940 36 59 km Příšovice,,sídl. LI 3026 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34337 37 60 km Svijany,,obec LI 3019 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 38 62 km Loukov,,žel.st. MB 3106 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 39 69 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 40 83 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 18) MB 3101 18:03 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47090 41 131 km Praha,,Černý Most AB 18:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2019, 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020